نوبت‌دهی اینترنتی درمانگاه
  • 1401/05/02 - 16:28
  • - تعداد بازدید: 305
  • - تعداد بازدیدکننده: 244
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

برگزاری مراسم راه اندازی ساختمان جدید مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی

برگزاری مراسم راه اندازی ساختمان جدید مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی با حضور دکتر عین الهی وزیر بهداشت، دکتر پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و جمعی از مسئولین شهرستان ری

3535.mp3 برگزاری مراسم راه اندازی ساختمان جدید مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی روز یکشنبه دوم مرداد 1401 مراسم بهره برداری ساختمان جدید مرکز آموزشی و درمانی فیروزآبادی برگزار گردید.در این مراسم که با حضور دکتر عین الهی وزیر بهداشت، دکتر پازوکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و جمعی از مسئولین شهرستان ری انجام گرفت تعداد 320 تخت به چرخه درمان اضافه شد و همزمان با شروع راه اندازی ساختمان جدید، پروژه دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در محل اورژانس قدیم مرکز فیروزآبادی آغاز شد.

دکتر عین الهی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم اظهار کرد: بیمارستان فیروزآبادی شهرری یک مرکز درمانی جامع و بهترین شکل یک بیمارستان در خدمت رسانی به مردم است. همچنین افزود: با توجه به اینکه بحث سلامت معنوی در کل دنیا به عنوان یک الگو پذیرفته شده است باید به معنویت در کنار آموزش توجه ویژه ای داشت. 

دکتر پازوکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز در این مراسم اظهار کرد: ظرفیت بیمارستان دوبرابر شده است و خدمات به طور کامل ارائه می شود. خدمات آنژیوگرافی، خدمات تهاجمی قلب و جراحی قلب هم به زودی در این مرکز انجام می گیرد. 

دکتر عین الهی پس از پایان مراسم با بازدید از ساختمان جدید از تعدادی از بیماران بستری در مرکز ملاقات کرد و در جریان روند درمانی آنها قرار گرفت. در ادامه نیز با جمعی از پرسنل و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 3535
کپی لینک کوتاه:
عکاس
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

عکاس

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب