دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مرکز

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱ | 
AWT IMAGE
 
جناب آقای دکتر نوبخت رئیس محترم کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با هیئت همراه و اعضای دفتر مجمع نمایندگان شهرستان ری روز گذشته از بخش های مختلف بیمارستان فیروزآبادی شهرری و پروژه های در حال ساخت شامل کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی و نیز بیمارستان 320 تختخوابی این مرکز آموزشی و درمانی بازدید کرد. در این بازدید جناب آقای دکتر میراسماعیل رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی ایران و جناب آقای دکتر پایدار معاون محترم درمان دانشگاه، جناب آقای دکتر نوبخت را همراهی نمودند.
لازم به ذکر است که بیمارستان 320 تختخوابی این مرکز آموزشی درمانی با 47 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است. کلینک در دست ساخت که انشاا... در هفته دولت سال 1396 افتتاح خواهد شد، بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کشور است که بهره برداری از آن کیفیت و کمیت خدمات تشخیصی و درمانی ارائه شده در منطقه را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.
در بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از اورزانش و بخش های بستری بیمارستان، ضمن عیادت از بیماران، در خصوص امکان ارائه بهینه خدمات به بیماران توصیه های لازم ارائه گردید. با توجه به میزان بالای مراجعه به بیمارستان، جناب آقای دکتر نوبخت در خصوص تلاش برای توسعه فضای فیزیکی بیمارستان دستور مساعدت لازم را صادر فرمودند. 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 574 بار   |   دفعات چاپ: 82 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر